KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Emaljmålning 14577192
nr 1457 7192
Emaljmålning
Lars Erik Holm. Signerad, daterad 2001, "rumi förvandling", 42x25cm, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 28 mars 2022
kl 18:44:10
300 kr
400 kr
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)